O mně

 

Narodil jsem se v roce 1965 v Pardubicích. Po ukončení studia na pardubickém gymnáziu jsem vystudoval ČVUT, fakultu stavební, obor pozemní stavby. Od r. 1988 jsem začal pracovat jako projektant v pardubickém Stavoprojektu. Od té doby jsem vystřídal několik zaměstnání na různých pozicích od asistenta, projektanta, vedoucího projektanta až po hl. inženýra projektu. V r. 1995 jsem získal v oboru autorizaci. K mým realizacím patří například technické řešení rekonstrukce výstavního pavilonu Praha Expo 58 v Letenských sadech .

Po 15-ti letém působení v projektových firmách jsem nastoupil do velké prováděcí firmy jako auditor kvality v systému ISO 9001, poté též jako zakládající člen technického útvaru na souboru staveb pražského městského okruhu, kde jsem měl na starosti řízení projektové dokumentace.

Po tříletém působení v prováděcí složce jsem  pracoval jako obchodní zástupce se stavebním materiálem – stavební chemií.

V současné době se věnuji podnikání v oboru „hodinový manžel“.

Jak jsem se k profesi hodinového manžela dostal?

Po dlouhé době nezaměstnanosti a touze po seberealizaci jsem ze svého hobby udělal hlavní zaměstnání. Počátek firmy se datuje od r. 2008.

Zálibu v kutění pěstuji opravdu dlouhodobě, dalo by se říct od kolébky. Přispěly k tomu podmínky, které jsem měl – otcova dílna a starší rodinný dům, ve kterém jsem vyrůstal, a kde se dalo opravovat a vylepšovat prakticky cokoliv a permanentně.

Dnes by se prakticky nenašlo řemeslo, do kterého bych se nepustil, ať už je to zedničení, obkládání, pokládání podlahovin, tapetování,  instalatéřina, malování, natírání, truhlaření, tesaření, elektropráce, čalounění, zahradničení a další.

K mým realizacím patří například 2 kompletní rekonstrukce vl. bytu svépomocí s podílem všech stavebních profesí.

 

Poslední aktualizace této stránky: 14.01.2012